Image

Warunkiem prawidłowego i zrównoważonego rozwoju psychicznego oraz fizycznego młodego człowieka, jest bezpieczne środowisko, poczucie niezależności, a także doskonale przygotowana metodycznie i merytorycznie kadra. Dlatego właśnie Magic Fish – Przedszkole dwujęzyczne Warszawa – świetnie radzi sobie z kształtowanie charakterów i pielęgnowaniem indywidualnych talentów.

Wspieramy samodzielność, ciekawość i kreatywność. Nauczanie odbywa się z pełnym poszanowaniem praw, w bezpiecznej atmosferze zaufania, zrozumienia i z uwzględnieniem indywidualnego tempa rozwoju.

Image

Przedszkole dwujęzyczne Wilanów - nasza misja

Korzystając z elementów sztuki, koncentrujemy się na harmonijnym, artystycznym rozwoju dziecka. Dzięki stałemu kontaktowi z językami obcymi, nasi podopieczni uznają je za oczywiste narzędzie służące do nawiązywania znajomości i zdobywania nowej wiedzy.

Liczy się dla nas wykształcenie w przedszkolakach krytycznego myślenia, zdolności komunikacyjnych i odpowiedzialności za świat, w którym żyją. Wiemy, że to dzisiejsze dzieci będą w przyszłości decydowały o losach naszej planety. Dlatego tak wielkie znaczenie ma odpowiednie ukształtowanie moralne i wytworzenie w dzieciach wrażliwości oraz inteligencji emocjonalnej.

Przedszkole prywatne Wilanów - edukacja dwujęzyczna

W naszej placówce realizujemy dwie podstawy programowe.

  1. Polska podstawa programowa rozszerzona o autorski program.
  2. English National Curriculum.

Język angielski na stałe zagościł w procesie kształcenia przedszkolaków. Dzięki temu jest on dla nich nie tylko samym językiem obcym, ale też środkiem, po który mogą sięgnąć, chcąc poznawać wiedzę z innych dziedzin.

Przedszkole polsko-angielskie Warszawa - wychowanie przez sztukę

Program "Wychowywania przez sztukę" jest narzędziem służącym zaspokojeniu potrzeby kształtowania psychicznej równowagi młodego człowieka. Pozwoli to na późniejsze życie w harmonii, zarówno uczuciowej, jak i intelektualnej.

Nasze działania w tym zakresie ukierunkowane są na wzbogacanie zainteresowań kulturalnych i wiedzy o świecie, uwrażliwianie moralne, tworzenie postaw twórczych, wyobraźni i kreatywności. To pozwoli naszym podopiecznym już w dorosłości, wieść uczuciowe życie – bogate i satysfakcjonujące – w którym jest miejsce zarówno na pracę, kulturę, jak i inne zainteresowania.

Przedszkole anglojęzyczne Wilanów - tworzenie relacji

Fundamentem wszelkich działań podejmowanych w naszej placówce jest zaufanie, dialog i szacunek. Tylko takie podejście do dzieci sprawi, że w przyszłości wyrosną one na szczęśliwych dorosłych, którzy będą mieli realny wpływ na to, co się wokół nich dzieje.

O zdolność rozumienia innych ludzi oraz umiejętność radzenia sobie z własnymi emocjami, dba psycholog – trener umiejętności społecznych. Dzieci, w których wykształcą się takie cechy, jak empatia i wysoko rozwinięte kompetencje społeczne, łatwiej nawiązują kontakty i częściej osiągają sukcesy na różnych polach.

Ostatnie aktualności

Przedszkole językowe Wilanów - kompetencje, jakie kształtujemy

Nie wiedząc dokładnie, jak będzie wyglądał świat, gdy nasze przedszkolaki dorosną, staramy się pielęgnować te umiejętności, które przydadzą się bez względu na chwilowe zawirowania i pozwolą na łatwą adaptację do zmieniających się realiów.

Magic Fish – Przedszkole niepubliczne Warszawa – w swoich podopiecznych stara się wykształcić następujące kompetencje:

  • zarządzanie sobą;
  • budowanie zdrowych relacji;
  • przedsiębiorczość;
  • rozumienie świata i ludzi;
  • samoświadomość, lepsze zrozumienie siebie.

Przedszkole dwujęzyczne Warszawa - żywienie

Mamy świadomość tego, że nawyki wykształcone we wczesnym dzieciństwie, wpływają bezpośrednio na dalsze życie każdego człowieka. Z tego względu w żywieniu opieramy się tylko na zdrowych i świeżych produktach, z których nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół przygotowuje posiłki na miejscu. Nie korzystamy z zewnętrznego cateringu. Dzieci w trakcie pobytu w Przedszkolu, mają do dyspozycji pięć posiłków.

Przedszkole prywatne Warszawa - zajęcia dodatkowe

Jako prywatne Przedszkole oferujemy dzieciom bogaty program zajęć fakultatywnych. Dostępne są one dla każdego, a decyzja o przystąpieniu zostaje podjęta z uwzględnieniem dojrzałości pociechy oraz osobistych preferencji dziecka i rodziców.

Magic Fish – niepubliczne Przedszkole Warszawa – daje możliwość wzięcia udziału w zajęciach, obejmujących m.in.: robotykę, taniec, warsztaty plastyczne, naukę gry na instrumentach, dodatkowe języki obce (hiszpański, francuski, chiński).

Przedszkole prywatne Warszawa Wilanów - dlaczego Magic Fish?

Magic Fish – prywatne Przedszkole Warszawa – to miejsce, w którym dzieci w ciepłej i rodzinnej atmosferze rozwijają swoje talenty i kompetencje. Za wyborem naszej placówki przemawia również fakt, że prowadzimy kształcenie i wychowanie podzielone na trzy etapy: Żłobek, Przedszkole i Szkołę podstawową. Dziecko, które przejdzie je wszystkie, jest kompletnym młodym człowiekiem, w pełni przystosowanym do życia w otaczającym go świecie, oraz umiejącym wpływać na niego i zmieniać go wedle własnej woli.

Obecnych Rodziców naszych pociech nie trzeba było przekonywać. Wiedzą oni, że Przedszkole Magic Fish to był najlepszy wybór dla ich pociechy.

W przedszkolu "Magic Fish"
język angielski towarzyszy dzieciom codziennieNASZYM GŁÓWNYM CELEM JEST WPROWADZENIE DZIECI W ŚWIAT JĘZYKA ANGIELSKIEGO W NATURALNY SPOSÓB,
TAK ABY OD NAJMŁODSZYCH LAT STAŁ SIĘ ON CZĘŚCIĄ ICH CODZIENNEGO ŻYCIA . W KAŻDEJ GRUPIE PRACUJE DWÓCH
NAUCZYCIELI W TYM JEDEN ANGLOJĘZYCZNY.

Kontakt

ul. Królewicza Jakuba 71
Warszawa – Wilanów

tel: 22 642 28 82
tel: 728 588 636
email: przedszkole@magicfish.pl

 

Image