Misja i wizja

Polsko-Angielskie Przedszkole Magic Fish istnieje od 2009 roku. W Magic Fish koncentrujemy się na harmonijnym – artystycznym rozwoju dziecka, nauce wyrażania emocji, budowaniu wiary we własne siły i poczucia własnej wartości. Autorski program naszego przedszkola zapewnia dziecku szczęśliwszy rozwój, wyostrza wrażliwość, wywiera wpływ na wyobraźnię, inteligencję i wychowanie moralne.  Naszym celem jest  wykorzystanie wartości estetycznych i artystycznych  do ukierunkowania aktywności, wyzwolenia emocji, rozwoju ekspresji i samorealizacji dziecka. 
Pragniemy aby nauka i stosowanie języków obcych (w szczególności języka angielskiego) stało się dla naszych wychowanków oczywistym i łatwym narzędziem, umożliwiającym przyswajanie dalszej wiedzy i poznawanie nowych, ciekawych osób. Zachęcamy naszych podopiecznych, by stawali się niezależnymi, zdolnymi do autorefleksji ludźmi - odpowiedzialnymi obywatelami dzisiejszego świata. 
Przedszkole Magic Fish dąży do odkrywania w naszych podopiecznych ich indywidualnych talentów – wspiera w rozwoju i stwarza warunki do prezentowania swoich sukcesów, budując poczucie satysfakcji i uzasadnionej dumy ze swoich osiągnięć. Bazując na bliskiej współpracy z rodzicami, wspieramy każdego przedszkolaka w poszukiwaniu jego własnej drogi edukacyjnej, pamiętając o rozwoju takich cech jak kreatywność, zdolności komunikacyjne oraz umiejętności: rozwiązywania problemów, krytycznego myślenia, czy też współpracy w grupie.

Kontakt

ul. Królewicza Jakuba 71
Warszawa – Wilanów

tel: 22 642 28 82
tel: 728 588 636
email: przedszkole@magicfish.pl

 

Image