Edukacja dwujęzyczna

Kształcenie dwujęzyczne sprawia, że język obcy służy do przyswajania sobie czegoś więcej, niż tylko samego języka. Nauczanie dwujęzyczne pozwala na stosowanie języka obcego w szerokim zakresie oraz jako narzędzie do poznawania wiedzy z innych przedmiotów.

Nasze Przedszkole realizuje dwa programy nauczania: polską podstawę programową rozszerzoną o autorski program Magic Fish* oraz English National Curriculum. Dla potrzeb naszej placówki połączyliśmy obie podstawy.

Wykorzystując alternatywne metody wspierające rozwój dziecka stworzyliśmy autorski program, który pozwoli nam wspierać Rodziców w kształtowaniu człowieka pełnego miłości, odpowiedzialności, troski, empatii, człowieka, który jest śmiały i ma dobry kontakt z otoczeniem.

Dbamy o harmonijny rozwój dziecka w sferze emocjonalnej, poznawczej i społecznej.

Naszym głównym celem jest wprowadzenie dzieci w świat języka angielskiego w naturalny sposób, tak aby od najmłodszych lat stał się on częścią ich codziennego życia . W każdej grupie pracuje dwóch nauczycieli w tym jeden anglojęzyczny. Dzieci w swych najmłodszych latach są najbardziej ciekawe świata, dzięki czemu przez swobodną  zabawę i bez najmniejszych obciążeń mogą przyswajać język obcy.

Kontakt

ul. Królewicza Jakuba 71
Warszawa – Wilanów

tel: 22 642 28 82
tel: 728 588 636
email: przedszkole@magicfish.pl

 

Image