Przejdź do treści

Polsko-Angielskie Przedszkole Artystyczne 

MAGIC FISH 

 

zaprasza na

I Warszawski Festiwal Teatrów Przedszkolnych

„Magiczna Konwalia”

            Serdecznie zapraszamy wszystkich przedszkolaków do wzięcia udziału w magicznej zabawie. Wierzymy, że atmosfera teatru, żywy kontakt ze sceną i aktorami jest dla dzieci ogromnie wartościowy.

  FESTIWAL MAGICZNA KONWALIA - służy nie tylko popularyzacji sztuki teatralnej wśród dzieci, ale także kształtowaniu kultury teatralnej i wyrabianiu właściwych nawyków podczas obcowania z kulturą.

  

I edycja Festiwalu „Magiczna Konwalia”,

będąca podsumowaniem pracy artystycznej roku szkolnego 2014/15

odbędzie się 25 maja 2015 roku w Centrum Kultury Wilanów ul. Kolegiacka 3

 

Zdając sobie sprawę z tego, że wyreżyserowanie spektaklu z przedszkolnymi aktorami wymaga ogromnego zaangażowania oraz czasu, dlatego już teraz informujemy o Festiwalu i otwieramy zapisy. 

  • Chęć wzięcia udziału w Festiwalu prosimy zadeklarować do 30 kwietnia przez wysyłanie wypełnionej karty zgłoszeniowej na adres info@magicfish.pl w temacie wiadomości wpisując "Zgłoszenie Magiczna Konwalia".  O kwalifikacji zespołów do udziału w Festiwalu decyduje kolejność zgłoszeń, liczba miejsc jest ograniczona.
  • Każda grupa teatralna zobowiązuje się do zaprezentowania jednego pokazu teatralnego o czasie nie przekraczającym 20 minut.
  • Organizatorzy ustalają kolejność prezentacji uwzględniając formę i charakter pokazów. Prosimy aby ustalenia te były przestrzegane.
  • Jury będzie brało pod uwagę dobór repertuaru, inscenizację, reżyserię, muzykę oraz wykonanie i ogólny wyraz artystyczny.
  • Zakwalifikowane zespoły dostaną szczegółowy program Festiwalu do 7 maja.

 ZAPRASZAMY Wszystkie Przedszkola !!!