Przejdź do treści

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

   Jak przystało na nauczyciela polskojęzycznego jestem absolwentką Filologii Polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyłam też studia podyplomowe z zarządzania kompetencjami na Wydziale Zarządzania tegoż samego Uniwersytetu (co w grupie dzieci w wieku przedszkolnym daje duże pole do popisu i naprawdę się przydaje). Dodatkowo do pracy z dziećmi, w szczególności zaś z tymi małymi, przygotowało mnie moje macierzyństwo (prywatnie jestem mamą dwójki dzieci w wieku przedszkolnym - Antosia i Basi).

   Od wielu lat - ucząc i wychowując w różnych środowiskach i w różnych grupach wiekowych - z zachwytem patrzę na ludzi - zwłaszcza na tych najmniejszych. Dziecięcy entuzjazm, niestandardowe chwytanie życia i radość to właśnie to, czego szukam w ich twarzach i jednocześnie to, co lubię w pracy pedagoga najbardziej.

   W swojej pracy chętnie szukam kreatywnych metod i pomysłów, łączę różne dziedziny sztuki i nauki, wraz z moimi podopiecznymi - smakuję, wącham i dotykam otaczający mnie świat. Dużo śpiewam i gram na instrumentach.