Przejdź do treści

Instruktor zajęć teatralnych

Jestem aktorką z ogromną pasją zarażania innych ludzi miłością do teatru. Współpracowałam z teatrami w Olsztynie,  Słupsku, Warszawie, Krakowie i Koszalinie. Od 2008r spełniam się także jako animatorka kultury i instruktor teatralny. Wraz z innymi animatorami oraz stowarzyszeniami artystycznymi staram się wnosić kulturę w miejsca, w których jest ona nieobecna lub bardzo trudno dostępna. Organizuję i prowadzę warsztaty teatralne, kolonie artystyczne w bardzo małych miasteczkach i wsiach dla tzw. grup wykluczonych.

Wyreżyserowałam kilkadziesiąt spektakli teatralnych z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Staram się stale rozwijać, szukać inspiracji, ukończyłam różnego rodzaju szkolenia dla instruktorów teatralnych.  Obecnie uczęszczam do Szkoły Pedagogów Teatru prowadzonej przez Instytut Teatralny im. Z. Raszewskiego w Warszawie. Jestem wykładowcą zajęć aktorskich w artystycznej szkole Teatr Sztuk Wielu. Od kilku lat prowadzę także  dziecięce i młodzieżowe grupy teatralne w DK "Włochy" i DK "Rakowiec". 

Byłam instruktorką i reżyserką grupy aktorskiej przy projekcie „Lato w Teatrze” organizowanym  przez Instytut Teatralny im. Z. Raszewskiego w latach 2011 – 2013. Prowadzę zajęcia teatralne i filmowe z najmłodszymi dziećmi. Moja praca daje mi ogromną satysfakcję i cieszę się każdego dnia na spotkanie z nowym, teatralnym wyzwaniem.