Przejdź do treści

Logopeda

Absolwentka logopedii i filologii polskiej na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego, absolwentka andragogiki na Wydziale Nauk Pedagogicznych Akademii Pedagogiki Specjalnej, absolwentka socjologii Collegium Civitas.

Logopeda specjalizujący się w zakresie kultury języka polskiego, retoryki, emisji i higieny głosu. W pracy zawodowej skupia się głownie na terapii logopedycznej osób dorosłych (terapia wad wymowy, wystąpienia publiczne, również terapia logopedyczna osób po chorobach neurologicznych). Doświadczenie zdobywała pracując w placówkach oświatowych i poradniach pedagogiczno - psychologicznych. Odbywała staże m.in. w Szpitalu Czerniakowskim, Instytucie Głuchoniemych czy ośrodkach opiekuńczo – rehabilitacyjno – leczniczych. Przez 3  lata współpracowała również z Polonią w Bukareszcie, gdzie prowadziła terapię logopedyczną dzieci z polskich rodzin, mieszkających na stałe w Rumunii.

Mam kilkuletnie doświadczenie w pracy jako logopeda. Prowadzę zajęcia z zakresu dykcji, emisji i higieny głosu, terapię indywidualną i grupową dzieci i młodzieży, a także terapię osób dorosłych zmagających się z chorobami neurologicznymi. Obecnie współpracuję także z Wyższą Szkołą Nauk Społecznych Pedagogium w Warszawie.