Przejdź do treści

Dyrektor ds. artystycznych, Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Jestem absolwentką muzykologii na Uniwersytecie Warszawskim oraz edukacji wczesnoszkolnej na Wyższej Szkole Pedagogicznej Towarzystwa Wiedzy Powszechnej. Ukończyłam "Kurs podstawowy stopnia I w zakresie Ruchu Rozwijającego bazującego na metodzie Weroniki Sherborne".

Pochodzę z rodziny z bogatymi tradycjami pedagogicznymi i muzycznymi. Nieocenione doświadczenie zdobyłam u boku mojej mamy, którą przez ostatnie 20 lat podpatrywałam w pracy pedagogicznej. To właśnie ona zaszczepiła we mnie miłość do dzieci. Nauczyła mnie jak słuchać i rozumieć potrzeby dziecka szanując jego indywidualizm przy jednoczesnym zachowaniu dyscypliny.

Jestem również wykształconym i doświadczonym muzykiem. Gram na flecie poprzecznym, fortepianie, instrumentach perkusyjnych oraz śpiewam. Moją pasję do muzyki wykorzystuję w pracy z dziećmi rozwijając w ten sposób ich poczucie estetyki, wrażliwość oraz koordynację wzrokowo- słuchowo- ruchową. Ponadto fascynuje mnie psychologia. Uwielbiam poznawać ludzi i przez kontakt z nimi uczę się wiele o sobie i otaczającym mnie świecie.